Reaksiyon finale gidiyor

Reaksiyon beklenen reytingi yakalayamayınca erken final yapma kararı aldı.Star TV'nin yeni sezondaki en iddialı yapımı olan Reaksiyon dizisi yüksek bütçesi, oyuncu kadrosu, kaliteli prodüksiyonu ve senaryosuyla dikkat çeken Reaksiyon dizisi ekrana gelmeye başladığı Ekim ayından bu yana reytinglerde bir türlü istenilen sonucu verememişti. Reaksiyon dizisi bu nedenle erken final yapma kararı aldı.

Star Tv'nin yeni sezon dizisi Reaksiyon finaline çok az kaldı. Bu hafta 12. Bölüm ile ekrana gelen Reaksiyon 13. Bölüm ile final yapacak. Reaksiyon son bölümde neler oldu merak konusu.

İbrahim’in İntikam Oyunu Devam Ediyor!
 
İbrahim’in intikam oyunu artık bütün kahramanlarımızı içine almıştır. Zeynep, Tekin’in kız kardeşi ve Ceren hepsi İbrahim’in ölüm tuzağında bir yeme dönüşürler.
 
Yavuz ve Tekin bu oyunu bozmak icin zamanla yarışırlar. Oysa İbrahim’in Tekin’den isteği basittir; Yavuz'un kellesi. Tekin Yavuz'u İbrahim’e verirse herkes kurtulacaktır.
 
Reytinglerde Çakıldı 
 

Yayınlandığı Pazartesi akşamı Total’de ilk 10′ a giremeyen diziden geçtiğimiz bölümlerde sürpriz bir şekilde başrol oyuncuları Nehir Erdoğan ve İbrahim Çelikkol ayrılmıştı.
 
Başrollerinde İbrahim Çelikkol, Erdal Beşikçioğlu , Selen Soyder , Nehir Erdoğan ve Yurdaer Okur ’un rol aldığı Reaksiyon’un düşük reytingler nedeniyle daha önce de yayından kaldırılacağı iddia edilmiş ancak yapımcılar bunu yalanlamıştı.
 
Final Kararı Verdi
 
Fakat yüksek maliyeti olan ve reytinglerde düşük sonuçlar alan Reaksiyon’un arkasında Star TV daha fazla duramadı. Star TV dizinin yayın saatini 22.00′ ye aldı ve final kararı verdi.