Resmen ‘Grinin 50 Tonu’ filmine bağladı!

Çukur dizisinde Emrah'ın psikopata bağlayan tavırları izleyiciyi şoka soktu.Diziye bir süre önce dahil olan ve Sena’nın abisi çıkan Emrah’ın nasıl bir psikopat olduğu yeni bölümde daha çok ortaya çıktı.

Abisinden çok korkan Sena’nın neden bu kadar tedirgin olduğu da daha iyi anlaşılıyor.

Kim olduğu henüz anlaşılmayan ve Selen Uçar’ın oynadığı Ezgi karakterine Emrah’ın yaptıklarını görenler hayrete düştü.

Sena’nın gideceği psikoloğa Ezgi ile birlikte gidip kadını bağlayan Emrah, oynadığı oyuna Ezgi’yi de dahil etti ve onu psikolog yerine geçirdi.

Sena, Ezgi’yi psikolog sanıyordu ama Ezgi, ağır bir baskı altındaydı. Emrah’ın tehditleriyle bir şişedeki ilaçları Sena’ya verdi.

Sonradan anlaşıldı ki Ezgi, Emrah’ın resmen kölesi olmuş! Öylesine ilginç bir sahneydi ki kadın Emrah’a sürekli “Efendim” diye hitap ediyor, ondan deli gibi korkuyor ve elini öpüyordu. Emrah’ın “Beni üzmek istemezsin değil mi? ” sözüne, “İstemem efendim! ” yanıtını veren Ezgi’nin halleri, “Hipnoz altında mı, bu nasıl bir ruh halidir? ” yorumlarına neden oldu.

Sosyal medyada bu sahneleri izleyenlerin yorumu ise tüm dünyada büyük yankı uyandıran Grinin 50 Tonu (Fifty Shades Of Grey) romanı ve romandan uyarlanan film oldu.

Sado-mazoşist bir ilişkileri olduğu anlaşılan Emrah ve Ezgi arasında yaşanan bu sahne, izleyenleri hem şaşırttı, hem güldürdü hem de eleştirilere neden oldu.

Emrah’ın ruh halinin bozuk olduğu, şiddete meyilli olduğu ve Sena’ya da zamanında çok psikolojik, fiziksel işkence yaptığı anlaşılmıştı ancak bu kadarını kimse beklemiyordu!

Emrah’ı Dominant bir karaktere büründüren ve şaşkına çeviren bu sahneye gelen yorumlardan bazıları:

“Çukurun 50 tonu”

“Emrah da sadomazo cikti vay be! ”

“Dominant Emrah, kadına bile üzüldüm! Emrah sen ne çeşit bir psikosun”

“Mr. Emrah Grey”

“Emrah ne yaptın da bu kadar kölen köpeğin oldu bu Ezgi? ”

“Fifty Shades of Emrah! ”

“Ulan Emrah şimdi de sadomazo çıktı. Beyefendiyi de geçti kötülükte bence.”

“Emrah'ta da tam dominant tipi vardı! ”