Robbie: 'Sevişme sahnesinde biraz heyecanlandık'

Margot Robbie, yeni filmi ile ilgili bomba bir itirafta bulundu.


Başrollerini Leonardo DiCaprio ile paylaştığı The Wolf of Wall Street ile adını dünya çapında duyuran genç oyuncu Margot Robbie , yeni filmi Tarzan Efsanesi'ndeki sevişme sahnesi ile ilgili olarak konuştu.

Güzel oyuncu, o sahnenin çekimi sırasında ikisinin de heyecanlandığını söyleyerek 'Alexander 'ı sakatlamadım, onun yüzüne yumruk atmadım. En azından hızlı vurmadım. Alexander çok güçlü bir adam, o kadarcık vurmama dayanabilir. İkimiz de o sahnede biraz heyecanlandık' dedi.

Bu yılın ilk ayında basında yer alan haberde Margot Robbie'nin rol arkadaşı Alexander Skarsgard'ı yaraladığı, sahnenin çekiminden sonra aktörün bedeninde morluklar oluştuğu iddia edilmişti. O dönemde çıkan haberlere göre yönetmen David Yates 'in 'Sahne biraz vahşi olacak. Alex'e biraz vur' talimatı üzerine Robbie, oyuncu arkadaşını yumrukladı. Fakat Margot Robbie'nin yumrukları biraz fazla gelmiş olacak ki sahnenin çekiminden sonra Alex Skarsgard'ın bedeninde morluklar oluştu.

Filmde Margot Robbie ve Alexander Skarsgard'ın yanı sıra Samuel L. Jackson , Christoph Waltz , Jim Broadbent gibi oyuncular da yer alıyor.