Robert Pattinson’lı Batman’den fotoğraflar sızdırıldı!

Pattinson’ın Batsuit’i her zaman gördüklerimizden çok mu farklı?


Matt Reeves yönetmenliğindeki yeni Batman filminden fotoğraflar sızdırıldı. Daha önce kısa bir teaserı yayınlanan filmdeki kıyafetler ve Batman’in arabaları çok merak edilmişti. Matt Reeves'ın yönetmen koltuğunda oturduğu filmin başrol oyuncusu Robert Pattinson olarak karşımıza çıkıyor. Başrole eşlik edecek diğer isimler Andy Serkis ve Colin Farrell olarak görülüyor. Dylan Clark 'ın üstlendiği yapımın sinematografı Greig Fraser olarak duyuruldu. Yeni kostümün tasarımcılarına baktığımız zaman karşımıza David Crossman , Glyn Dillon ve Jacqueline Durran 'ın isimleri çıkıyor.

DC çizgi romanlarından uyarlanan yeni Batman filminin senaristleri arasında Bill Finger ve Bob Kane bulunuyor.

Batman: Caped Crusader adlı video oyununda en havalı süper kahraman araçları görülüyor. Batmobile ve Batsuit bu yüzden çok merak edilmişti. Kara Şövalye üçlemesinden çok daha farklı olacak gibi duruyor. Yayınlanan teaserda Batman logosunun bir silah / bıçak olabileceği söylenmişti. 

Batman aksesuarları Christopher Nolan 'ın yönettiği filmlerde gördüklerimize benzer gibi olsa da bazı ayrıntıları ile çok ayrılıyorlar. Tim Burton ve Joel Schumacher filmlerinde gördüğümüz versiyonlara daha az benziyor. 

Yeniden çevrilen Batman versiyonunda Reeves ve Pattinson’ın farklı bir tarza sahip olması amaçlanıyor. 

Robert Pattinson’ı ilk kez Batman rolünde göreceğimiz filmin 2021’de vizyona girmesi ve yakında Warner Bros. ’un fotoğraflar yayınlaması bekleniyor.

(Robert Pattinson, Batman)

(Dublör)