Rocketman'dan Türkçe afiş!

Rocketman'dan Türkçe afiş Elton John'un doğum gününde huzurlarınızda!


Ünlü İngiliz sanatçı Elton John 'un hayatının ele alındığı Rocketman'dan günün anlam ve önemine binaen altyazılı fragman ve Türkçe poster yayınlandı.

1991 yılında hayatını kaybeden ünlü İngiliz şarkıcı Freddy Mercury'nin hayatını anlatan ve dört dalda Oscar kazanan 2018 yılı yapımı Bohemian Rapsody'nin ardından yaşayan İngiliz efsane Elton John'un hayatını anlatan Rocketman Elton John da sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor. Ünlü müzisyenin doğum günü münasebetiyle Türkçe altyazılı fragman ve poster Türk hayranlarının beğenisine sunuldu.

Müzik sektörünün en önemli isimlerinden olan ve ölümsüz parçalara imza atan Elton John'un Royal Müzik Akademisi'nden bir dahi olarak çıkıp süperstarlık basamaklarını tırmanması ve söz yazarı Bernie Taupin ile olan işbirliği sürecinin ele alındığı Rocketman'da Elton John'u Taron Egerton canlandırıyor.

Aynı zamanda Bohemain Rapsody'yi de yöneten Dexter Fletcher 'ın yönetmen koltuğunda oturduğu filmin senaryosunda Lee Hall'ün imzası var. Filmin diğer başrollerinde ise Jamie Bell , Richard Madden , Bryce Dallas Howard ve Steven Mackintosh yer alıyor.

Rocketman 7 Haziran 2019'da Türkiye sinemalarında!