Rogue One: Bir Star Wars Hikayesi'nden yeni Türkçe fragman!

Star Wars ara dönem filmiyle hayranlarını fazla bekletmiyor.


Geçtiğimiz yıl Star Wars: The Force Awakens ile geri dönen Star Wars'ın devam filmi niteliğinde sayılan Rogue One: Bir Star Wars Hikayesi filminden yeni fragman yayınlandı.

Epik macera Rogue One: Bir Star Wars Hikayesi, Lucasfilm'in yeni ara dönem filmlerinden ilki. Bir grup beklenmedik kahraman, İmparatorluğun en büyük imha silahı olan Ölüm Yıldızı planlarını çalma görevi için bir araya gelir. Star Wars zaman tünelindeki bu kilit olay, sıradışı şeyler yapmayı seçen sıradan insanları bir araya getirir ve bu şekilde kendilerinden daha büyük bir amacın parçası haline gelirler.

Hikâyenin ana kahramanını Oscar Ödülleri'ne aday gösterilmiş olanFelicity Jones oynuyor. Jones aynı zamanda bir bölümü İstanbul'da geçen İnferno filminde de başroldeydi. Rogue One'in diğer oyuncuları ise Mister Lonely ve Terminal filmlerinden tanınan Diego Luna , Ben Mendelsohn , İp Man serisinde oynadığı oyunculukla akıllarda kalan Donnie Yen , Jiang Wen, Mads Mikkelsen , Alan Tudyk , Riz Ahmed ve Forest Whitaker gibi isimler yer alıyor. Star Wars serisinin ara döneminde, ana hikayeden bağımsız olan Rogue One: A Star Wars Story'nin senaryosunu Chris Weitz yazdı..

Film ülkemizde 14 Aralık 2016'da vizyona girecek.