Romantik filme muhteşem gala!

Romantik drama filmi Aşk Tesadüfleri Sever 2'nin galası gerçekleştirildi.


Gerçek bir yaşam öyküsüne dayanan ve 1960’ların İstanbul’undan günümüz Ankara’sına uzanan, tesadüflerle örülü unutulmaz bir aşk hikâyesini anlatan ve başrollerini Nesrin Cavadzade , Yiğit Kirazcı , Elif Doğan ve Aytaç Şaşmaz 'ın paylaştığı Aşk Tesadüfleri Sever 2 filminin galası Kanyon Cinemaximum'da gerçekleştirildi.

Oldukça kalabalık bir davetli topluluğuyla gerçekleştirilen gala özellikle bayanlar arasında şıklık yarışına sahne oldu. Ayrıca serinin ilk filminin başrol oyuncuları Belçim Bilgin ve Mehmet Günsür de gala gecesinde ekibi yalnız bırakmadı.

Yönetmenliğini Ömer Faruk Sorak ve İpek Sorak çiftinin yaptığı ve senaryosunun İpek Sorak tarafından kaleme alındığı ve başrollerini Nesrin Cavadzade, Yiğit Kirazcı, Elif Doğan ve Aytaç Şaşmaz'ın paylaştığı filmin oyuncu kadrosunda Zuhal Olcay , Uğur Polat , Levent Can , Erkan Can , Türkü Turan , Hülya Gülşen, Eli Mango gibi isimler yer alıyor.

Herkesin hayatında örneklerini yaşadığı tesadüflerin ve teğet geçişlerin öyküsünü, bir kez daha beyazperdeye taşıyan filmin galasına ünlü isimler akın etti. Özel gecede filmin ekibinin yanı sıra Belçim Bilgin, Mehmet Günsür, Demet Akbağ , Gökçe Bahadır , Athena Gökhan, Burcu Biricik - Emre Yetkin, Can Aydın - Didem Balçın , Bennu - Miro Gerede, Burak Kut - Cansel Yeni, Batuhan Karacakaya ve Hande Doğandemir gibi yıldızlar boy gösterdi.