Şahane Hayaller vizyon için gün sayıyor!

Bol yıldızlı komedi filmi Şahane Hayaller'den ilk fragman yayınlandı.


Başrolde sosyal medyada 'Nalet Bebe' karakteriyle tanınan Ömer Başdoğan 'ın yer aldığı komedi filmi Şahane Hayaller'den ilk fragman geldi. 

Çekimleri Ankara’nın Nallıhan ilçesinde gerçekleştirilen filmde Ömer Başdoğan’ın canlandıracağı Ömer karakterinin şair olma ideali yüzünden ailesi, sevgilisi ve kendisiyle yaşadığı çatışmalar esprili bir dille beyaz perde seyircisiyle buluşuyor.

Yönetmen koltuğunda Ömer Faruk Yardımcı 'nın oturduğu filmin senaryosunu Ömer Başdoğan ve kardeşi Furkan Başdoğan kaleme alıyor. Oyuncu kadrosunda Başdoğan'ın yanı sıra Cemil Şahin , Salih Kalyon , Suzan Aksoy , Çetin Altay , Berrak GüvemNazlı Pınar Kaya , Ahmet Selçuk İlkan ve Onursal Yıldırım  yer alıyor.

Filmin konusu

Ömer, içindeki şiir tutkusu yüzünden otuzlu yaşlarına kadar düzgün bir işte çalışmamış kariyer sahibi olamamıştır. Edebi değeri olmayan, yüzlerce şiire sahip Ömer’in yolu lise arkadaşı Ali ile kesişir. Kitap çıkarma işinde çok para olduğunu düşünen Ali, Ömer’i kitap çıkarmaya ikna eder. Annesinden aldığı borç ile kitap çıkaran Ömer, ilk baskıda hüsrana uğrayınca hem aldığı borcu geri ödeyebilmek hem de şairlik hayallerini gerçekleştirebilmek için çıktığı bu yolda başına türlü olaylar gelecektir.

Şahane Hayaller 7 Şubat 2020'de seyirciyle buluşacak.