Sarı 'Emojiler' film oldu

'The Emoji Movie'den İlk Fragman Geldi!


Sosyal medyanın hayatımızı büyük ölçüde etkilemeye başladıktan sonra müptelası olduğumuz küçük sarı ifadeler filme konu oldu.  The Emoji Movie ismiyle vizyona girmeye hazırlanan filmden ilk fragman da geldi.

Deadpool ve Silikon Vadisi'nden yakından tanıdığımız TJ Miller, Emmy ve Tony ödüllü Sihirli Orman filminden tanıdığımız James Corden ve Broad City'deki başarılı performansı ile bilinen Emmy adaylığı olan Ilana Glazer gibi isimleri seslendirme kadrosunda bulunduran yapım bizi emojilerin renkli dünyasına götürecek..

Konu: Emoji Filmi, akıllı telefonunuzun içindeki daha önce görülmemiş dünyanın kapılarını açıyor. Textopolis şehrinde bir mesajlaşma uygulamasının içinde yaşayan emojiler, telefonun sahibi tarafından seçilecekleri günü bekleyerek ve favori emojiler arasına girmeyi ümit ederek yaşamaktadırlar – tabi Gene hariç. Gene filtresiz doğmuştur ve diğer emojiler gibi sadece bir ifadesi yoktur, birden fazla ifadesi vardır. Bu durumu emojiler dünyasında pek de hoş karşılanmaz. Diğer emojiler gibi “normal” olabilmek için en iyi arkadaşı Beşlik (Hi-5) ’ten ve kötü bir şöhrete sahip hacker Kaçak’tan yardım ister. Birlikte, uygulamalar arasında, Gene’i düzeltebilecek kod’u aramak üzere bir maceraya çıkarlar.

The Emoji Movie 8 Eylül 2017'de sinemalarda!