Şebnem Bozoklu yeni diziyle geliyor

Ünlü oyuncunun yeni dizisi 'İkisi de Nikahlım'


Şebnem Bozoklu ’nun yeni dizisinin oyuncuları ve konusu belli oldu.

İkisi de Nikahlım dizisi oyuncuları kimler konusu nedir?  

Fox TV ekranlarında yeni yılla birlikte bir yeni dizi daha ekran macerasına başlıyor. Pastel Film yapımcılığında ekrana gelecek dizinin başrollerinde, Fikret Kuşkan , Şebnem Bozoklu, Dolunay Soysert , Dila Danışman gibi isimler yer alıyor. İkisi de Nikahlım dizisi Ocak 2016′da yayınlanmaya başlayacak.

İkisi de Nikahlım adıyla ekrana gelecek dizinin hikayesi ise şöyle:

Metin ve Perihan Konya’lıdırlar. Küçük yaştan beri arkadaştırlar ve belli bir yaşa gelince evlenirler. Geçim sıkıntıları nedeniyle İstanbul’a göçerler. Elde avuçtakilerle Metin bir bakkal dükkanı açar. İyi ve kibar bir insan olduğu için müşterilerine kendini sevdirir ve kısa sürede tutunur.

Gel zaman git zaman aynı sokakta bir de daire alırlar. Mutlu mesut yaşamaktadırlar. Üç çocukları olur. Birgün Perihan’ın bir arkadaşının kınası için Bursa’ya gitmek ister.  

Metin dükkanı birakamadığı için yalnız gider. Fakat bindiği otobüs elim bir trafik kazası sonucunda bir uçuruma düşer. Kurtulan yoktur. Metin perişan olur, haftalarca oralarda kalır her yere başvurur, ama ne ölüsüne ne dirisine rastlanmaz Perihan’ın.

Önceleri tüm aile acılar yaşar ama zamanla, yıllar geçtikçe yavaş yavaş alışırlar Perihan’ın yokluğuna. Ölmüştür Perihan, yapacak bir şey yoktur.. Kader böyledir…