Seda Sayan açtı ağzını yumdu gözünü!

ÜnSeda Sayan ile Zuhal Topal yaşanan tartışma sürüyor.Zuhal Topal hakkında çıkan haberlerden sonra sert tepki gösteren Seda Sayan , bir paylaşımda daha bulundu.

'ARAMIZDAKİ FARK NE BİLİYOR MUSUN? '

İzdivaç programı sunucusu Sayan, 'Ya kızım bunların sana ben yazdım. Kopyala, yapıştır, gönder yapmışsın, yazık ya bir şeyler üret biraz yenilikçi ol, ama şimdi canlı yayının da yok ki kloş ağızını büze büze 'mağdurum' diye ağlayasın. Aramızdaki fark ne biliyor musun? Böyle bir haber, senin deyiminle asılsız bir haber çıkmışsa, ben haber olduğum kişiyi değil, asılsız haberi yapanı arar, 'ülkemizin geçirdiği şu son zamanlarda bu haberin değeri nedir ki gün birlik olmaz zamanı diye Seda Sayan Taksim meydanlarından değerli halkımıza seslenirken, ayıp olmuyor mu? Bizim mevzumuz devede kulak bile değil derdim' ifadelerini kullandı.

Tepkisini sürdüren Seda Sayan, 'Dava açtım deyip duruyorsun, kızım unutmuşsun. Sana, kocana, Artı Film’e ve Fatih Portakal’a ‘Siz eşkiya mısınız? ’ diye ben açtım davayı. Siz de mecburen karşı dava açtınız. İşte aramızdaki fark ve doğrular' mesajını verdi.