Sekiz filminin vizyon tarihi belli oldu!

Sürükleyici hikayesiyle dikkat çeken Sekiz filminin vizyon tarihi belli oldu.


Yıllar önce bir avukat tarafından üzeri kapatılan bir kazaya neden olan bir şarkıcının yaşadıklarını konu edinen Sekiz filmi vizyona hazır. 3 Eylül'de vizyona girecek olan polisiye film özellikle kaliteli kadrosuyla öne çıkıyor.

Başrollerinde Müjde Uzman , Hakan Yusufoğulları , Reha Özcan , Turgay Tanülkü , Berrin Arısoy gibi isimlerin yer aldığı filmin yönetmen koltuğunda Buğra Kekik oturuyor. Konusu ile dikkat çeken Sekiz, yıllar önce bir avukat tarafından üzeri kapatılan bir kazaya neden olan bir şarkıcının yaşadıklarını konu ediyor. Şarkıcı, kazanın üzerinden sekiz yılın geçmesi üzerine her şeyin artık geride kaldığını düşünürken, kirli geçmişi yeniden önüne çıkar.

3 Eylül'de sinemalarda olacak olan 'Sekiz'in yapımını HM Productions, yapımcılığını ise Hakan Yusufoğulları ve Mesut Erbaş 'ın üstlendiği filmin yönetmen koltuğunda Ceberruh ve Mühr-ü Cin filmileriyle de tanınan Buğra Kekik oturuyor. Suç ve gizem türündeki ‘Sekiz’ filminin oyuncu kadrosunda Müjde Uzman, Hakan Yusufoğulları, Reha Özcan, Turgay Tanülkü, Berrin Arısoy Akhasanoğlu gibi isimler yer alıyor.