Şeref Meselesi'nden bomba final

Kanal D'nin bu sezon başlayan dizisi Şeref Meselesi 26. bölüm ile ekrana veda ediyor.


Pazar akşamlarının ilgiyle takip edilen dizisi Şeref Meselesi 26. bölüm final fragmanı yayınlandı. İşte final bölümü ile ilgili ayrıntılar..

İtalya'da 6 sezon yayınlanan Onore de Rispetto adlı diziden uyarlanan Şeref Meselesi, 17 Mayıs 2015 tarihinde ekranlara gelecek 26.bölümü ile  final yapacak.
 
Kanal D'nin sevilen dizisi Şeref Meselesi 17 Mayıs 2015 tarihinde ekranlara gelecek 26. bölümü ile  final yapacak. Başrollerinde Kerem Bürsin , Şükrü Özyıldız , Burcu Biricik ve Şükran Ovalı gibi genç ve başarılı oyuncuların yer aldığı Şeref Meselesi dizisi bu hafta son bölümü ile izleyici karşısına çıkacak.
 
26. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte ekrana veda edecek olan Şeref Meselesi'nden son fragman..

Yiğit'in gidişi herkesi üzüntüye boğuyor
 

Yiğit’in gidişi herkesi çok derinden sarsar;özellikle de, Emir’i. Selim ve Mürüvvet’in nikah gününde ise, Derya büyük bir çılgınlığa kalkışır. Aradan geçen 4 yıl içinde mahallede herkes hayatını bir şekilde yoluna koyar. Ancak, Yiğit ve Sibel’in yokluğu hala hissedilmektedir.

 
Seyhan ise cezaevinden kaçmayı başarır ve intikam için harekete geçer. İlk durağı da Hakkı olur. Haberlerde Seyhan’ın kaçtığını öğrenen Yiğit beyninden vurulmuşa döner. Seyhan’ın Hakkı’dan sonraki hedefinin ailesi olduğunu farkında olan Yiğit hemen hareket geçer ve İstanbul’a geri döner. 
 
Mahallede Yiğit’in dönüşüyle büyük bir sevinç yaşanır. Yıllar sonra kızının karşısına amcası olarak çıkan Yiğit duygu dolu anlar yaşar. Seyhan’a tuzak kuran Yiğit başarılı olur. Sonunda Seyhan’la karşı karşıya gelirler.  Bu sırada Emir’in eline Hakkı’yı bitirecek deliller geçer.