Seri korku filminin Türkçe afişi görücüye çıktı!

Korku Seansı 3: Katil Şeytan filminin Türkçe afişi ve fragmanı yayınlandı.


Korku filmi serisinin üçüncüsü olan Korku Seansı 3: Katil Şeytan filminden Türkçe afiş ve alt yazılı fragman paylaşıldı.

Filmin üçüncü halkasında, Ed ve Lorraine Warren isimli paranormal araştırmacıların ortaya çıkardığı cinayet ve bilinmeyen kötülüğün tüyler ürpertici hikayeye odaklanıyor. Araştırmacıların dosyalarındaki en sansasyonel vakalardan biri, genç bir çocuğun ruhu için verilen bir mücadeleyle başlıyor ve ardından onları daha önce gördüklerinin ötesine götürüyor. Bu olay ABD tarihinde bir cinayet zanlısının şeytani güçler tarafından ele geçirildiğinin iddia edileceği ilk savunma olacaktır.

Başrollerini Vera Farmiga , Patrick Wilson , Julian Hilliard , Charlene Amoia ve Sterling Jerins 'in paylaştığı filmde Ed ve Lorraine Warren çiftinin yaşadıkları olaylara odaklanılıyor. Çiftin ele aldığı yeni dava daha öncekilerden oldukça farklıdır. Şeytani bir varlık tarafından ele geçirildiğini söyleyen bir cinayet zanlısı, kendisine yardım etmesi için soluğu Ed ve Lorraine Warren çiftinin yanında alır.
 
Yapımcılığı New Line Cinema tarafından gerçekleştirilen filmin yönetmen koltuğunda Michael Chaves otururken senaryo ise David Leslie Johnson-McGoldrick ve James Wan ikilisinin imzasını taşıyor.

Korku Seansı 3: Katil Şeytan filminin, 2021 yılı içerisinde vizyonda olması öngörülüyor.