Sesinde Aşk Var'dan ilk teaser!

Romantik film Sesinde Aşk Var ilk teaser fragmanıyla görücüye çıktı.


Anne ve babasını küçük yaşta akybeden ve dedesiyle birlikte yaşayan Deniz'in, çok sevdiği dedesi ve en büyük tutkusu olan müzik arasındaki gelgitlerini anlatan romantik film Sesinde Aşk Var'dan ilk teaser fragman paylaşıldı.

Yönetmenliğini Osman Taşçı 'nın yaptığı ve senaryosunu ise Tufan Bora 'nın kaleme aldığı filmin başrollerinde Deniz rolünde Hayal Köseoğlu ve Rüzgar rolünde ise Burak Tozkoparan yer alıyor. İkiliye diğer rollerde Gizem Güneş , Deniz Barut , Feride Çetin , Mine Çayıroğlu , Mert Denizmen ve usta oyuncu Cezmi Baskın eşlik ediyorlar.

Fikmin konusuna gelince; 17 yaşındaki Deniz, anne ve babasını küçük yaşta kaybetmesinin ardından dedesi ile birlikte büyeyen genç bir kızdır. Hayattaki en büyük zevki şarkı söylemek olan Deniz, dedesi Şükrü'nün geçmişinde yaşadığı travma sonrası kendisine yaptığı baskı ile bu yeteneğinden uzaklaşarak kendisini dersine verir. Ancak onun yaşamı okula yeni gelen Rüzgar adındaki bir öğrenci ile tanışması ile bambaşka bir hal alır. Deniz, elinden gitarı düşmeyen bir genç olan Rüzgar sayesinde hayatında gerçekten yapmak istediği şeyi keşfetme yolculuğuna çıkar. Ancak bu süreç, dedesinin rahatsızlığının tetiklenmesine neden olur. Dedesi ve müzik tutkusu arasından sıkışıp kalan Deniz, hayatının en zor kararını vermek üzereyken geçmişi ile ilgili büyük bir sır öğrenir. Bu sır her şeyin bir anda tersine dönmesine neden olur.

Sesinde Aşk Var, 16 Ağustos'ta sinemalarda.