Şevket Çoruh sete girdi

Şevket Çoruh izleyiciyi kahkahaya boğacak.


Yanlış anlaşmalar üzerine kurulu komik bir hikayeyi beyaz perdeye taşıyan iddalı film Yanlış Anlama’nın çekimleri tüm hızıyla devam ediyor. Güçlü oyuncu kadrosuna sahip filmde Şevket Çoruh da rol alıyor.  Amerikalı FBI ajanı gibi davranan Türk doğalgaz müdürünü canlandıran Şevket Çoruh izleyiciyi kahkahaya boğmaya hazırlanıyor. Çok farklı bir karekterle izleyiciyle buluşacak olan Şevket Çoruh sette eğlenceli dakikalara imza atıyor. 

Oyuncu kadrosunda Şevket Çoruh ile birlikte İlker Ayrık , Hakan Bilgin , Bahadır Efe , Duygu Karaca , Pelin Sönmez , İlhan Daner gibi isimler de bulunuyor. Azerbaycan’nın çok ünlü isimleri de kadroya eşlik ediyor. Pervin Abiyeva , Islam Mehreliyev ve Ferda Xuadaverdiyev gibi ünlüler filmde rol alan isimler arasında yer alıyor. 

Levent Cengizhan’ın yapımcılığında DADA Yapım imzalı filmin yönetmenliğini Ulaş Cihan Şimşek üstlenirken, senaryosunu Ayberk Çınar kaleme alıyor. 

Türkiye  ve Azerbaycan arasındaki sıcak ilişkilerin komik bir hikayesiyle perdeye taşınan film Ekim’de vizyona giriyor. Film, Türkiye sinemalarıyla aynı zamanda  Azerbaycan sinemalarında da gösterime girecek.

Yılın komedisi Ekim'de vizyonda!  

Bu eğlenceli komedi filmi Türkiye ve Azerbaycan’da bulunan iki ailenin komik macerasını anlatıyor. Türkiye’den Azerbaycan’dan iki ailenin beraber geçirdikleri 10 günü anlatan filmde iki dilin hem yakınlığı hem farklılığı sonucu oluşan yanlış anlamaların getirdiği maceraları izleyeceğiz. Herkesin bildiği gibi, inen uçağa;uçak düşüyor diyen Azeriler’in hiç birimizin bilmediği daha nice kelime farklılıklarından meydana gelen komikler anlatılıyor.