Sıfır Bir seyircisiyle buluştu!

Fenomen diziden beyaz perdeye uyarlanan Sıfır Bir seyircisiyle buluştu.


Altı sezon boyunca internet dijital platformlarda izlenen dizi 'Sıfır Bir: Bir Zamanlar Adana'da' ekibinin çektiği uzun metraj filmle sinemaseverlerin ve hayranlarının karşısına çıktı.

Altı sezon boyunca internet dijital platformlarda izlenen dizi 'Sıfır Bir: Bir Zamanlar Adana'da' ekibinin çektiği uzun metraj filmle sinemaseverlerin ve hayranlarının karşısına çıktı. Kadri Beran Taşkın 'ın yönettiği ve 10 Ocak'ta vizyona girecek 'Sıfır Bir'in galası Kanyon'da yapıldı.

'Herkesi filmimize bekliyoruz'

Galada konuşan oyuncu Onur Akbay , 'Biz iyi bir film çektiğimizi, iyi bir hikaye işlediğimizi düşünüyoruz. Umarım bütün kitlelere hitap ettiğimiz bir film olacak, herkesi filmimize bekliyoruz. Her çekimin bir zorluğu var biz de ister istemez o zorluklarla karşılaştık. Zorluk demeyelim, bizim için güzellik niteliğinde. Halkın bizimle iç içe olması setimizi, çekimlerimizi izlemesi bizi mutlu eden şeyler. O yüzden çatışma sahneleri dışında pek bir zorluk yaşamadık. Amatör bir ekiptik sonra dijital platforma geçtik. Bizim ilk sezondan beri hayalimizdi sinema filmi çekmek. Sinema filmi çektik tabi bu esnada yapım şirketi olduk. Adana'da hizmet veren bir cast ajansı kurduk, plato kurduk. 'Sıfır Bir' bize bu yönde çok gelişim sağladı.' dedi.

Senarist yine sır oldu!

Yönetmenliğini Kadri Beran Taşkın yağıtğı ve senaristinin adı dizide olduğu gibi açıklanmayan filmin başrollerini Savaş Satış , Onur Akbay, Cengizhan Yurdutek , Burak Akyüz ve Mehmet Elmas paylaşıyorlar.