'Sıfırın Altında: Dağdaki Mucize'den haber var!

'Sıfırın Altında: Dağdaki Mucize'den altyazılı fragman ve Türkçe afiş geldi.3 Ağustos 2018'de vizyona girecek olan macera-dram filmi 'Sıfırın Altında: Dağdaki Mucize'den altyazılı fragman ve Türkçe poster yayınlandı. 

İlham verici gerçek bir olaydan ve Eric LeMarque ’ın aynı adlı romanından uyarlanan Sıfırın Altında: Dağdaki Mucize’nin yönetmen koltuğunda Need For Speed’in yönetmeni Scott Waugh oturuyor. Başrolünü “Şanslı Slevin”, “Pearl Harbor”, “Osmanlı Subayı” gibi filmlerden hatırladığımız Josh Hartnett ’ın üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda Mira Sorvino , Sarah Dumont , Jason Cottle , Austin R. Grant gibi isimler yer alıyor.

Eski bir olimpik sporcu olan Eric, insanlardan uzaklaşıp geçmişindeki sorunlarla yüzleşmeye çalışmaktadır. California’nın uçsuz bucaksız Sierra Nevada sıradağlarında bir evde inzivaya çekilmiş olan adam, usta bir snowboard’cudur. Ancak bu konudaki yeteneğine rağmen, snowboard yaparken çıkan bir kar fırtınası sonucu bir dağın tepesinde kaybolur. Yakınları ve kurtarma görevlileri ona ulaşmaya çalışırken, Eric sekiz gün boyunca dondurucu soğukta insan limitlerini zorlayıp doğaya karşı savaşmak durumunda kalacaktır. insanlığın sınırlarını zorlayan koşullarda hayatta kalmak için mücadele eden Eric, bu süreçte içindeki direnç ve inancı yeniden keşfetmek zorundadır...