Simülasyon'dan yeni afiş ve fragman!

Merakla beklenen filmin yeni fragmanını izleyin.Charles Barker imzalı aksiyon ve bilim kurgu filmi The Call Up/Simülasyon'nun ilk Türkçe altyazılı fragmanı ve afişi yayınlandı.

Filmin oyuncu kadrosunda Boris Ler , Christopher Obi, Dino Fazzani , Max Deacon , Parker Sawyers gibi isimler rol alıyor. Filmin senaryosu ise Charles Barker tarafından kaleme alındı.

15 temmuz 2016 tarihinde gösterime girmesi beklenen The Call Up filmi bilim kurgu ve aksiyon film severler tarafından merakla beklenen filmler arasında şimdiden yerini aldı

Konu: En iyi online bilgisayar oyuncuları ve esrarengiz bir turnuva. Oyunda birinci olanın ödülü $100.000. Sanal gerçeklikte çığır açan yeni bir savaş oyunu bu. Oyuncular, son teknoloji ile donatılarak hazırlanmış kıyafetleri ve ekipmanları sayesinde tamamen oyunun dünyasına giriyorlar. Fakat kendilerini bir savaşın ortasında bulan genç ‘gamer’ları daha da büyük bir sürpriz beklemektedir. Bu gizemli simülasyonun gerçeklik seviyesi tahminlerinin çok ötesindedir. Oyunda ölürsen, gerçek hayatta da ölür müsün?