Sinemalarda bu hafta!

Sinema salonlarında bu hafta 4 yeni film meraklılarının huzuruna çıkıyor.


Aylar sonra tekrar açılmasının ardından çok özlediği seyircisine kavuşan sinema salonlarında bu hafta 4 yeni film sahne alıyor. Hiçbir yerli yapımın vizyona girmediği haftada bilim-kurgu türünde Black Widow, korku-gerilim türünde Korku Seansı 3: Katil Şeytan, drama-romantik türünde Süpernova ve animasyon filmi Düşler Ülkesi meraklılarının huzurunda olacak.

 

Bu filmlerden özellikle Marvel yapımı Black Widow seyircinin ilgisine mazhar olacak gibi görünüyor.

intersinema.com olarak iyi seyirler, sağlıklı günler dileriz.

İşte haftanın filmleri:

1- Black Widow

Yönetmen koltuğunda Cate Shortland 'ın oturduğu ve senaryosunu Ned Benson - Don Heck ikilisinin kaleme aldığı Marvel Studios yapımı Black Widow'un başlıca rollerini Robert Downey Jr. , Scarlett Johansson , Florence Pugh , David Harbour ve Rachel Weisz paylaşıyor.

Black Widow, büyük bir tehdide karşı, geçmişinden çıkıp gelen ailesiyle işbirliği yapmak zorunda kalan Black Widow'un hikayesini konu ediyor. Natasha Romanoff, bilinen adıyla Black Widow'un geçmişiyle ilgili büyük bir komplo teorisi ortaya çıkar. Bu durum üzerine Natasha, hayatını karanlık tarafıyla yüzleşmek zorunda kalır. Herhangi bir şey tarafından durdurulması mümkün olmayan bir güç tarafından takip edilen Natasha, henüz Avenger olmadan kurduğu bozulmuş ilişkilerinin ve casus olarak geçminin üstesinden gelmek zorunda kalır.


2- Düşler Ülkesi / Imagination Land

Her şeyin mümkün olduğu bir yer olan Düşler Ülkesi'ne gitmek için yola koyulan Barney Axle ve Scout'ın maceralarını konu edinen animasyon filmi Evan Tramel imzasını taşıyor. Filmin senaristliğini Lisa Baget üstlenirken, orijinal seslendirmelerde Bobbi Maxwell , William McNamara ve Kj Schrock göre alıyorlar.

Eğlenceyi seven Sihirbaz Dave, hava durumunu tahmin etmek için kulübesinden çıkar, sadece sevgili Bucketville kasabasının değiştiğini keşfetmek için! Çiçek açan çiçeklerin aroması yerini talaş kokusuyla değiştirmeye başlar ve gökyüzü bulutludur! Sihirbaz Dave ve arkadaşları korkunç bir haberi ortaya çıkarırlar: Bay Karınca yiyen, kasabayı yeni satın almıştır ve büyük bir alışveriş merkezine dönüştürmeyi planlamaktadır.


3- Korku Seansı 3: Katil Şeytan / The Conjuring: The Devil Made Me Do It

Vera Farmiga , Patrick Wilson , Julian Hilliard , Charlene Amoia ve Sterling Jerins 'in başrolleri paylaştğı korku-gerilim temalı filmin yönetmenliğini Michael Chaves yapıyor. Senaryo ise David Leslie Johnson-McGoldrick ve James Wan 'in imzasını taşıyor.

Conjuring serisinin üçüncü devam halkası olan filmde, paranormal olayları araştıran Ed ve Lorraine Warren çiftinin yaşadıkları olaylara odaklanılıyor. Çiftin ele aldığı yeni dava daha öncekilerden oldukça farklıdır. Şeytani bir varlık tarafından ele geçirildiğini söyleyen bir cinayet zanlısı, kendisine yardım etmesi için soluğu Ed ve Lorraine Warren çiftinin yanında alır.


4- Süpernova / Supernova

Harry Macqueen 'in yazıp yönettiği romantik drama filminin başrollerinde Colin Firth , Stanley Tucci , Sarah Woodward , Pippa Haywood ve James Dreyfus yer alıyor.

Sam ve Tusker, birbirlerini 20 yıldır tanıyan iki arkadaştır. Tusker’a bunama teşhisi konulduğunda, sahip oldukları en değerli şeyin birlikte geçirdikleri zaman olduğunu fark ederler. Eski karavanları ile yola çıkıp İngiltere’yi dolaşmaya karar veren Sam ve Tusker, arkadaşlarını, ailelerini ziyaret ederek geçmişe bir yolculuk yapar.