Sir-Ayet 2'den ilk kareler geldi!

Korku filmi Sir-Ayet 2'ye ait ilk görüntüler meraklılarıyla paylaşıldı.


Korku filmi Sir-Ayet'in merakla beklenen devam filmi Sir-Ayet 2'den ilk görüntüler meraklılarının beğenisine sunuldu.

Yönetmenliğini Kayhan Başoğlu 'nun üstlendiği ve Alper Kıvılcım , Özgür Bakar ve Koray Yeltekin 'in senaryosunu kaleme aldığı filmin başrollerinde Üzeyir Ulus , Mehmet Aras , Arzu Suriçi Kireççi , Cansu Karataş ve Betül Akdeniz yer alıyor.

Çekimleri bir ay gibi kısa bir sürede tamamlanan film, gerek çekim mekanları gerek ise görsel, plastik makyajı, prodüksiyon zenginliği ile ses getirecek bir yapım olarak göze çarpıyor.

Filmin konusuna gelince; Bilal Ağa maddi anlamda çok zor durumdadır. Ancak henüz farkında olmadığı şey, içinde yaşadığı zorlukların onu daha da korkunç bir duruma itecek olduğudur. Çektiği maddi zorluklar yüzünden bunalmış olan Bilal Ağa, çaresizlik içindedir. Yaşadığı bu derin çaresizlik onu çok tehlikeli bir anlaşma yapmaya iter. Sonunda yaptığı bu anlaşma ile lanetli bir servetin sahibi olur. Ancak ekonomik sıkıntılarının bitmesi ruhundaki pişmanlığı azaltamaz. Pişman olan Bilal ağa bu anlaşmadan vazgeçmek ister ancak her şeyin bir bedeli vardır. Karanlık anlaşmayı ihlal etmeyi canıyla ödemek zorunda kalır. Nitekim anlaşmanın şartları eşitlenmemiştir. Aynı köyde yaşayan iki genç arkadaşın cesedi soyma planları ile lanet tekrar harekete geçer. Ölen Bilal ağanın mezarını gece kazıp altın dişlerini sökerek paraya çeviren iki arkadaş, artık lanetin yeni hedefleri olmuştur. Hayatlarını cehenneme çevirecek olan bu lanet, tıpkı bir virüs gibi hayatlarına ve çevrelerindeki sevdiklerine bir bir bulaşacaktır.

Merakla beklenen 'Sir-Ayet 2'nin 27 Eylül 2019 tarihinde vizyonda olması bekleniyor.