Skywalker'den yeni haber!

Star Wars: Skywalker'ın Yükselişi filminden karakter afişleri paylaşıldı.


Skywalker efsanesinin son halkası Star Wars: Skywalker'ın Yükselişi filminden Türkçe karakter afişleri paylaşıldı.

20 Aralık'ta vizyona girecek olan filmin yönetmen koltuğunda her zaman olduğu gibi J.J. Abrams 'ın oturuyor. Senaryosunu George Lucas 'ın orijinal eserinden Abrams ve Chris Terrio 'nun birlikte kaleme aldığı film aynı zamanda Skywalker efsanesinin son halkası olma özelliğini taşıyor.

Başrollerde geçtiğimiz hafta Marriage Story filmindeki performansıyla en iyi erkek oyuncu dalında Gotham ödülü kazanan Adam Driver ve en son Star Wars: Son Jedi filmiyle sevenlerinin karşısına çıkan Daisy Ridley 'in yer aldığı filmde ikiliye Mark Hamill , Billie Lourd , Carrie Fisher , Ian McDiarmid , Oscar Isaac , Keri Russell , Domhnall Gleeson ve Lupita Nyong'o gibi oyuncular eşlik ediyorlar.

Kylo Ren Büyük Lider Snoke'u öldürmesinin ardından İlk Düzen'in yeni Büyük Lider'i olmuştur. Acımasız yönetiminin altında galaksi yavaş yavaş umutsuzluğa kapılmaktadır. Luke Skywalker'ın Güç'le birleşmesinden sonra Rey kendi içindeki gücü benimsemiş, onu geçmişte tutan bağlarını kesmeyi başarmıştır. Kylo Ren ve Rey'in arasındaki çatışma giderek artarken, İlk Düzen'de de içsel çalkantılar yaşanmaktadır. Güçte kalabilmek için giderek acımasızlaşan Kylo Ren, onu yenmek için sürekli çalışan Rey, tekrar ortaya çıkan Ren Şövalyeleri, Direniş'i büyütmeye çalışan Poe ve Fin, karanlığın ve aydınlığın savaşı galaksideki tüm dengeleri değiştirecektir.