'Sofra Sırları'nın galası yapıldı!

Demet Evgar'ın başrolde olduğu 'Sofra Sırları'nın galası gerçekleşti.


Başrolünde Demet Evgar 'ın yer aldığı, Ümit Ünal imzalı dram-komedi Sofra Sırları'nın galası Vadistanbul'da yapıldı. Filmin galasına ünlü isimler akın etti.

'Sofra Sırları'nın galasına İzzet Altunmeşe, Gülcan Arslan , Ece Uslu, Ceren Moray , Metin Akdülger , Melis Birkan , Dilara Öztunç , Aydan Taş , Perihan Ünlücan , Atılgan Gümüş , Erdem Akakçe , Atılay Uluışık , Akasya Aslıtürkmen, Deniz Bolışık , Gülin İyigün , Furkan Andıç gibi ünlü isimler katıldı.

Ümit Ünal'ın yönetmen koltuğuna oturduğu 'Sofra Sırları'nda başrolü güzel oyuncu Demet Evgar üstleniyor.

Filmde Ferit Aktuğ , Emrah Kolukısa , Burcu Yasemin Şeyben, Burcu Halaçoğlu gibi isimlerin yanı sıra Fatih Al, Alican Yücesoy , Elit Andaç Çam , Fırat Altunmeşe gibi isimler yer alıyor. Film, 16 Şubat'ta vizyona girecek.

Konusu: Eşinin işi sebebiyle uzun yıllardır Anadolu kasabalarında yaşayan Neslihan, iyi de bir aşçıdır ve tüm çevresi onun yemeklerine bayılır. Ancak Neslihan'ın yakın çevresindekiler bir bir ölmeye başlayınca tüm gözler ona çevrilir.

Mükemmel bir aşçı, evine ve eşine düşkün kısacası mükemmel bir ev hanımı olan Neslihan, aslında bir seri katildir. Şehre yeni atanmış, çok zeki, Amerika’da eğitim görmüş, hırslı ve genç bir komiser bu işin peşini bırakmamaya kararlıdır...