Son James Bond'dan ilk fragman!

Daniel Craig'li 'Ölmek İçin Zaman Yok'tan beklenen fragman nihayet geldi.


Ünlü oyuncu Daniel Craig 'in son kez James Bond olarak karşımıza çıkacağı 'Ölmek İçin Zaman Yok / No Time To Die'dan beklenen fragman nihayet geldi. 

Önceki gün de Türkçe ve İngilizce karakter afişleri paylaşılan fragman, seyircilerin filmde adrenalin ve aksiyona doyacağının sinyallerini veriyor.

True Detective, Maniac, Sin nombre, Jane Eyre, Beasts of No Nation gibi yapımlarla tanınan Cary Joji Fukunaga 'nın yönetmen koltuğunda oturduğu filmin senaryosu yönetmen Fukunaga'yla birlikte Neal Purvis , Robert Wade , Scott Z. Burns ve Phoebe Waller-Bridge 'in kaleminden çıkıyor.

Filmin oyuncu kadrosunda Daniel Craig'in yanı sıra serinin önceki filmlerinden de aşina olduğumuz Ben Whishaw Q rolünde, Ralph Fiennes M rolünde, Lea Seydoux Madeleine Swann rolünde, Naomi Harris Moneypenny rolünde, Christoph Waltz Blofeld rolünde yer alırken Bohemian Rhapsody filmindeki rolüyle En İyi Erkek Oyuncu dalında Oscar kazanan Rami Malek karşımıza kötü bir karakter olarak çıkıyor.

25. Bond filmi 'Ölmek İçin Zaman Yok'un kadrosunda ayrıca; Lashana Lynch , David Dencik , güzel oyuncu Ana De Armas, Billy Magnussen , Dali Benssalah , Rory Kinnear ve Jose Alfredo Fernandez gibi oyuncular yer alıyor.

Filmin konusuna gelince; Aktif hizmetten ayrılan Bond, yeni hayatına uyum sağlamaya çalışır. Jamaika’da sakin yaşamının keyfini çıkarmaya çalışan Bond'un huzuru, CIA’den eski dostu Felix Leiter'ın kendisinden yardım istemesi ile yarıda kalır. Bond'dan kaçırılan bir bilim adamının kurtarılmasına yardım edilmesi beklenir. Sandığından da tehlikeli olan bu işi kabul eden Bond, yeni teknolojilerle silahlanmış, kötü bir adamın peşine düşer.

Ölmek İçin Zaman Yok, James Bond sevenlerinin huzuruna 3 Nisan 2020 tarihinde çıkacak.