Soru kolay, cevap zor: Hangisi daha iyi?

Butler'e zor soru: Jennifer Aniston mu Angelina Jolie mi daha iyi öpüşüyor?


Oyuncu Gerard Butler , önceki gün katıldığı talk show'da ilginç açıklamalar yaptı. Butler, daha önce Tomb Raider serisinde birlikte rol aldığı 'Angelina Jolie mi daha iyi öpüşüyor Jennifer Aniston mu? ' sorusuna verdiği yanıtla çok konuşuldu. Butler, Brad Pitt 'e atıfta bulunmayı da ihmal etmedi.

Hollywood'un en ünlü aşk üçgeni hakkında bugüne kadar yayımlanan binlerce habere bir yenisi daha eklendi.

Ünlü oyuncu Gerard Butler, 'Watch What Happens Live With Andy Cohen ' isimli programda ilginç açıklamalarda bulundu. Butler'a sorulan sorulardan biri de Angelina Jolie mi daha iyi öpüşüyor Jennifer Aniston mu? ' oldu.

Ünlü oyuncu soruya cevap vermemek için konuyu değiştirmeye çalışsa da 5'inci kez sorulmasının ardından dayanamadı. Butler, bir dönem aşk yaşadığı Aninston'un daha iyi öpüştüğünü vurgularken, 'Tamam cevap veriyorum. Jennifer Aniston. Sadece söyledim. Biliyorsun. Seni şaşırtmayı seviyorum.' diyerek merak edilen bir soruya da yanıt vermiş oldu.

Butler, The Paisley adlı 2010 yapımı filmde Jennifer Aniston ile birlikte rol almış, arkadaşlıkları kısa sürede aşka dönüşmüştü. Butler ve Jolie ise 2003 yapımı Tomb Raider filminde rol almış, seri boyunca Butler filmlere dahil edilmişti. 

Brad Pitt ve Jennifer Aniston (Bradifer) ikilisinin 5 yıllık evliliği, Angelina Jolie'nin araya girmesiyle bitmişti. Mr and Mrs Smith filminin çekimlerinde başlayan Brad Pitt ve Angelina Jolie (Brangelina) ilişkisi ise bugünlerde boşanma sürecinde. Brad Pitt, Angelina Jolie için terk ettiği eski eşi Jennifer Aniston'dan 12 yıl sonra özür dilemişti.