Söz'de heyecan zirvede!

Yavuz Komutan gerçeklerle yüzleşmeye hazır mı?Star'ın reyting rekortmeni dizisi Söz'ün 31. bölüm fragmanı yayınlandı. Yavuz, hain sandığı babası Agah ile ilgili çok önemli bir şeyi öğreniyor.

Söz'ün dün akşam yayınlanan 30. bölümün sonunda, komutanlarıyla aynı odada bulunan Yavuz, Agah'ın odaya girmesiyle büyük bir şok yaşamıştı. 31. bölüm fragmanında ise Agah'ın oğlu Yavuz'a 'her şeyi anlatacağım' demesi, büyük heyecan yarattı.

30. bölümde neler olmuştu?

Agah’ın kodları karşılıksız vermeye niyeti yoktur. Bu pazarlık sonunda Agah’ı öldüren Yavuz bambaşka bir yola sürüklenecektir.
 
Füze tehlikesini bertaraf eden Tim, Yavuz’un Agah’ı öldürdüğü için tutuklandığını öğrenince komutanlarını arkada bırakmamak için Erdem önderliğinde amansız bir mücadeleye girişecektir. Yavuz ise tutulduğu hapishanede ölümle burun burunadır.

Tim tarafından darbe üstüne darbe yiyen Çolak kendine maddi kaynak sağlamak ve sözde masumiyetini kanıtlamak için Yabancı Büyükelçiyle birlikte yeni planlar yapar. Bu plan Tim’in Çolak’la ve beraberindeki terörle olan mücadelesini başka bir boyuta sürükleyecektir. Çolak giderek köşeye sıkışmaya başlamıştır.

Karabayır’a dönen Yavuz artık asker değildir. Agah’ın ölümü ve Yavuz’un tek başına giriştiği bu eylem askerliğinin de sonu olur. Ama bu durum, Yavuz için yeni bir başlangıç olacaktır…