Space Jam 2'den ilk resmi fragman!

LeBron James'li Space Jam: Yeni Efsane'den alt yazılı ilk fragman paylaşıldı.


İlk kez 1996 yılında çekilen ve o dönemin efsane NBA oyuncularından Michael Jordan ve Looney Tunes'un baş karakteri Bags Bunny'yi bir araya getiren Space Jam filminin devamı Space Jam: Yeni Efsane'den alt yazılı ilk fragman paylaşıldı.

 

Günümüz basketbolunun yaşayan yıldızı LeBron James ve efsanevi Looney Tunes elemanı Bugs Bunny'nin başrolü paylaştığı Space Jam: Yeni Efsane'in yönetmenliğini Malcolm D. Lee üstlenirken senaryo ise Juel Taylor & Tony Rettenmaier & Keenan Coogler ve Terence Nance'ın imzalarını taşıyor.

Başrolde LeBron James ve Oscar adayı Don Cheadle 'ın olduğu SPace Jam New Legacy'nin oyuncu kadrosunda ayrıca, Khris Davis , Sonequa Martin-Green , Cedric Joe, Cassandra Starr , Martin Klebba , Jeff Bergman ve Eric Bauza yer alıyor. 

Düzenbaz bir yapay zeka tarafından küçük oğlu Dom’la birlikte dijital bir alana hapsedilen LeBron’ın kendilerini sağ salim eve götürebilmek için yapması gereken, Bugs, Lola Bunny ve disiplinsizlikleriyle ünlü bütün Looney Tunes çetesine önderlik ederek, sahada, yapay zekanın dijitalleştirilmiş şampiyonlarına karşı onları zafere taşımaktır. 

LeBron’ın hayatının belki de en önemli mücadelesini beyaz perdeye taşıyan filmin 16 Temmuz'da vizyona girmesi bekleniyor.