Space Jam geri dönüyor!

Lebron James ve Buggs Bunny'li Looney Tunes yeni maceralar peşinde...


Michael Jordan 'la Buggs Bunny'nin güç birliği yaptıkları 1996 yılı yapımı ilk Space Jam filminin devamı olan Space Jam: A New Legacy'den ilk görüntü geldi.

Önümüzdeki yılın yaz aylarında vizyona girmesi planlanan Space Jam: A New Legacy için geri sayım başladı. Yeni filmde Buggs Bunny liderliğindeki Looney Tunes bu kez LeBron James 'le iş birliğine giriyorlar. 

Yapımcılığını Black Panther filmlerinin yönetmenliğini yapan Ryan Coogler 'ın yaptığı Space Jam: A New Legacy'nin yönetmen koltuğunda Malcolm D. Lee oturuyor. Senaryosunu Sev Ohanian ve Ryan Coogler'ın birlikte kaleme aldığı filmde LeBron James, Michael Jordan'ın meşalesini devralarak renkli bir maceraya çıkacak. James, Bugs Bunny ve ekibiyle iş birliği yaparak mücadeleye girişecek.

Filmin oyuncu kadrosunda Lebron James'in yanı sıra NBA'den Damian Lillard, Anthony Davis ve Klay Thompson; WNBA takımları Phoenix Mercury'den Diana Taurasi ile Los Angeles Sparks'tan Chiney ve Nneka Ogwumike ile The Walking Dead, Once Upon A Time, Star Trek: Discovery ve The Good Wife gibi yapımlarla tanınan Sonequa Martin-Green ; Marvel Sinematik Evreni'nin yıldızı Don Cheadle yer alıyor.

Space Jam: A New Legacy, Türkiye vizyon tarihi 16 Temmuz 2021 olarak açıklandı.