Spider-Man'den yeni video!

Örümcek-Adam: Evden Uzakta filminden eğlenceli bir video paylaşıldı.


Sevilen oyuncu Tom Holland 'ın başrolde olduğu Spider-Man: Homecoming'in devam filmi Spider-Man Far From Home'dan eğlenceli bir fragman paylaşıldı.

Avengers seri filmlerinin Endgame ile sona ermesinin ardından Marvel Sinematik Evreni'nin yeni amiral gemisi olan Spider-Man: Far From Home filminin fragmanıyla macera ilk kez ABD dışı bir kıtaya: Avrupa'ya taşınıyor. Filmin yeni fragmanında, Spider-Man'in Mysterio ismini kullanan Quentin Beck isimli yeni bir düşmanı ortaya çıkıyor.

Spider-Man: Far From Home, başrolüne genç oyuncu Tom Holland'ı yerleştirirken filmin oyuncu kadrosunda Michelle Jones rolüyle Zendaya, Maria Hill rolüyle Cobie Smulders , Nick Fury rolüyle Samuel L. Jackson , Peter Parker'ın halası May Parker rolüyle Marisa Tomei gibi isimlerin yer alıyor.

Ayrıca filmde Jake Gyllenhaal karşımıza kötü adam olarak çıkarken diğer kötü adam Mysterio karakterini kimin canlandırdığı henüz belirsizliğini koruyor. Quentin Beck yani Mysterio'nun yaşamına kısaca göz atacak olursak, geçmişte bir özel efekt uzmanı olarak çalışmakta olan sıradan bir adamdır. Mysterio'ya dönüşümünün ardından ise bir ilüzyonist olmuştur. Çizgi romanlara göre Mysterio, kendini ilüzyon yardımıyla herkese suç işleyen bir Spider-Man olarak tanıtır. Spider-Man, insanları manipüle etme özelliğine sahip olan Mysterio'dan sürekli kurtulmaya çalışsa da bir türlü başaramamaktadır. Daha önce de bir Mysterio spin-off'u planlanmış, ancak gerçekleştirilememişti. Avengers: Endgame filmiyle Marvel Sinematik Evreni'nden ayrılan Iron Man'in ardından filmde kahramanımıza eşlik edecek yeni bir isim daha görülüyor. Bu isim de ajan Maria Hill oluyor.

Herhangi bir sürpriz yaşanmazsa Spider-Man: Far From Home'un 5 Temmuz 2019 tarihinde sinemalarımızda olması bekleniyor.