Stallone'nin içinden Terminatör çıktı!

Usta aktör Stallone paylaştığı videoda Terminatör karakterine büründü.


Rambo ve Rocky seri filmlerinin usta aktörü Sylvester Stallone Terminatör karakterine büründüğü iki videoyu sosyal medya hesabından paylaştı.

Stallone'nin Deepfake adı verilen özel yöntem sayesinde yüz hatlarını Arnold Schwarzenegger 'in canlandırdığı Terminatör'ün yüz hatlarının yerine yerleştirdiği videolar kısa sürede beğeni yağmuruna tutuldu.

Eski dostlar tekrar buluşuyor!

Dünyaca ünlü usta oyuncular Sylvester Stallone ve Dolph Lundgren The International isimli aksiyon dram dizisinde rol almaya hazırlanıyor.

Stallone, Instagram hesabından Rocky filmi serisinin tümünde birlikte yer aldığı eski dostu Dolph Lundgren'le tekrar bir araya geleceğinin müjdesini de duyurdu. Üstelik bu kez yer alacakları proje bir televizyon dizisi The International olacak.

The International isimli televizyon dizisi projesinde Sylvester Stallone, yapımcılığı üstlenecek. Stallone'nin The International'ın oyuncu kadrosunda yer alıp almayacağı henüz belli olmazken, Rocky serisinin Drago'su olarak izlediğimiz Dolph Lundgren'in dizide başrolü üstleneceği kesinlik kazandı.

The International dizisinin ne zaman hayata geçirileceği ise henüz bilinmiyor.