Stan & Ollie'den yeni poster!

John C. Reilly ve Steve Coogan’lı “Stan & Ollie'den yeni poster yayınlandı.


Dünya prömiyerini geçtiğimiz günlerde BFI Londra Film Festivali’nde gerçekleştiren biyografik komedi ve drama filmi “Stan & Ollie”nin yeni posteri görücüye çıktı.

Kırk yaş üstü izleyicilerin müdavimi olduğu ve tarihin en eğlenceli komedi ikililerinden biri olan Stan Laurel ve Oliver Hardy 'yi konu alan filmin yönetmenliğini Jon S. Baird ve senaristliğini ise Jeff Pope üstlenmiş. Filmin başrollerinde “The Sisters Brothers”taki rolüyle Oscar adayı olan John C. Reilly ve “Umudun Peşinde” filminin Oscar adayı yıldızı Steve Coogan var. İkiliye Shirley Henderson , Nina Arianda , Danny Huston , Stephanie Hyam , Rufus Jones , Susy Kane ve Joseph Balderrama gibi isimler eşlik ediyor.

İlerleyen yaşları sebebiyle zayıflayan ve Hollywood komedi kralları oldukları altın dönemlerini geride bırakan ikili, geleceklerini belirsiz görmektedir. Sıkıntılı programın baskılarına rağmen, eşleri Lucille ve Ida'nın da desteğiyle, kendi başlarına iki kişilik bir turneye çıkarlar. İkili ülkede dört dönerken, katılımcılar hayal kırıklığı yaratacak kadar düşüktür. Ancak her zaman birbirlerini güldürebilirler ve performanslarının cazibesi de izleyicilere yansır. İkili böylece eski ve yeni pek çok hayranla tekrar bir araya gelir. İkilinin performanslarına duyduklarının yanı sıra birbirlerine olan sevgileri, yeryüzündeki hayranlarının kalplerindeki yerlerini güvenceye almalarını sağlar.

28 Aralık’ta ABD'de gösterime girecek olan filmin Türkiye vizyon tarihi henüz netleşmedi.