Star Tv iddialı dizisini yayından kaldırdı

İddialı kadrosuyla dikkat çeken 'Sil Baştan'a reyting şoku...Star TV'de Eylül ayında yayınlanmaya başlayan 'Sil Baştan' dizisi erken final yapıyor. Başrollerinde Emre Kınay , Dilara Gönder , Murat Dalkılıç , Sergen Yalçın , Esra Dermancıoğlu , Belma Canciğer , Cenk Ertan , Önder Açıkbaş , Tuna Orhan ve Çiçek Dilligil 'in olduğu yapımcılığını Tükenmezkalem Film'in üstlendiği, senaryosu Gani Müjde 'ye ait ve yönetmenliğini Murat Düzgünoğlu 'nun yaptığı 'Sil Baştan' dizisi için Star TV final kararı verdi. Yayın hayatına 20 Eylül'de başlayan dizide, lise son sınıfta parayla sınıf geçtiği açığa çıkan sekiz ünlü yetişkinin, basına yansıyan olayla okula geri dönmek zorunda kalmaları konu ediliyordu.

Reytinglerde büyük şok yaşamıştı

Cumartesi akşamları yayınlanan Sil Baştan dizisi reytinglerde ilk 10 program içerisine girememiş ve daha önce 20:00 olan yayın saati 22:00'a alınmıştı. Dizi 5. bölümüyle Total'de 29. AB'de ise 19. olabilmişti. Daha önceki bölümünde ise reytinglerde 19. sırada yer alabilmişti.

Yerine 'Paramparça' geliyor

Öte yandan Cumartesi akşamı 'Sil Baştan' dizisinin yerine başrollerini Nurgül Yeşilçay ve Erkan Petekkaya 'nın paylaştığı 'Paramparça' dizisinin başlayacağı iddia edildi.