Star TV’nin dizisi ekrana veda ediyor

Bir dizi daha final yaparak ekranlara veda ediyor.


Star’da ekrana gelen Serçe Sarayı dizisi final yapıyor.

Dünyanın en büyük yapım şirketi Endemol Shine Türkiye’nin yapımcılığını üstlendiği, Songül Öden , Mert Fırat ve Alican Yücesoy ’un başrollerini paylaştığı, Ömür Atay ’ın yönettiği ‘Serçe Sarayı’ Pazar günü yayınlanacak 13. bölümüyle ekrana veda ediyor. ‘Serçe Sarayı’ Mart ayından beri izleyiciyle buluşuyordu.

14 Haziran Pazar günü saat 22.45'de Star TV’de ekrana gelecek dizinin final bölümünün konusu şöyle:

Ali Rıza’nın kendisinden sakladığı gerçeği öğrenen Serçe, büyük bir şaşkınlık ve hayal kırıklığı içerisinde mahalleye döner. Serçe’den ayrılmayı hiç istemeyen Ali Rıza, durumu Serçe’ye açıklamak ister ancak Serçe onu dinlemez. Serçe, çocuklarıyla beraber en yakın arkadaşı Süla’nın evine yerleşir. Süla ile birlikte çalışmaya başlayan Serçe bu sayede kendi evinin taksitlerini ödeyerek geri alabilecektir.

Ali Rıza kaza geçiriyor

Serçe’yi yeniden mahallede gördüğü için çok mutlu olan Kadir ne yaparsa yapsın yine de Serçe’den yüz bulamaz. Ali Rıza da Serçe’nin peşini bırakmaya niyetli değildir. Serçe’nin kendisine dönmeyeceğini anlayan Ali Rıza büyük bir kaza geçirir ve tüm dengeler değişir.

Songül Öden, Mert Fırat ve Alican Yücesoy’lu Serçe Sarayı ise 14 Haziran’da ekrana gelecek olan 13. bölümüyle final yapacak. Serçe isimli dul bir kadının kendisinden saklanan gerçeklerle yüzleşmesi ile gelişen olayları konu alan dizinin yapımcılığını Endemol ve Bazı Filmler üstleniyordu.