Star Wars gösteriminde olay çıktı!

Star Wars hayranı bir kişi, film sırasında telefonuna bakan adama saldırdı.


Bir yıldır Star Wars'ın yeni filminin çıkmasını bekleyen bir adam, film esnasında telefonuyla oynayan kişiyi yumrukladı. Öfkeli adam kendisini 'Bir yıldır bu filmi bekliyorum' diye savundu.

Star Wars serisinin son filmi bazı eleştirmenler tarafından beğenilmese de hayranları izlemek için her şeyi göze alıyor. Kanada'da bir adam film sırasında telefonunu kontrol eden başka bir adamı yumrukladı, 'Ben gerçek bir Star Wars hayranıyım. Bir yıldır bunu bekliyorum.' diyerek kendini savundu.

Star Wars hayranlığı öfkeye dönüştü

Geçtiğimiz hafta gösterime giren 'Star Wars: The Rise of Skywalker' (Yıldız Savaşları: Skywalker'ın Yükselişi) filmi gişede beklentilerin altında kalsa da serinin hayranları ilgileriyle gündeme gelmeye devam ediyor. Kanada'nın Vancouver kentinde yaşanan olayda, Scotiabank sinemasında filmi izleyen Joe Bond, telefonunu kontrol ettiği için bir izleyici tarafından yumruklandı. Filmin henüz açılış sahnesinde telefonu çalan Bond, bebek bakıcısının aradığını düşünerek kontrol etmek amacıyla telefonunu cebinden çıkardı.

'Sakinleşmesini söyledim ama o yumruk attı'

Bunu gören bir seyirci ise kendisini kaybederek bağırıp çağırmaya başladı. Sinema salonunda yumruklu saldırıya uğrayan Bond isimli vatandaş, yaşanan olay için 'Sakinleşmesini söyledim ama sakinleşmedi ve sonra da yüzüme yumruk attı. Pek çok insan bu vaziyeti videoya çekti çünkü bir hayli komikti.' şeklinde konuştu.

'Bu pislik telefonu açsın diyerek mi bir sene bekledim'

Diğer izleyiciler tarafından yuhalanan ve salondan çıkartılan öfkeli hayran ise 'Ben gerçek bir Star Wars hayranıyım. Telefonunu kapat, Lanet olası aklınızı kullanın. Bir pislik telefonunu açsın diyerek mi kahrolası bir sene boyunca bekledim? ' diyerek kendisini savundu.

Tartışma esnasında durdurulan film ise, öfkeli adamın salondaki seyircilerin tepki alkışlarıyla birlikte dışarı çıkartılmasıyla kaldığı yerden devam etti.