Star Wars: Son Jedi'den Türkçe fragman geldi

Star Wars efsanesi 'The Last Jedi' filmiyle devam ediyor.


Yeni üçlemenin bu ikinci filminde efsanevi Jedi Luke Skywalker bir kez daha sinema perdesinde izlenebilecek. Filmden nihayet Türkçe dublajlı ve Türkçe altyazılı fragmanlar yayınlandı.

Star Wars evreninin sekizinci filmi olacak Star Wars: The Last Jedi’ın hikayesi Anch-To gezegeninde başlıyor. Luke Skywalker’ın izlerini bulan Rey, yeni gezegende aramalarına devam ediyor. Fragmanın sonlarında Luke kısa bir görüntü veriyor.  Carrie Fisher çekimleri tamamladığı için Prenses Leia rolü herhangi bir aksaklığa uğramadı.

Bunun yanında Harrison Ford da kadroda yer almıyor. Mark Hamill Adam Driver , Daisy Ridley , John Boyega , Oscar Isaac gibi isimlerin rollerini devam ettirdiğini görüyoruz. Ayrıca Tom Hardy ve Benicia Del Toro da kadroda sürpriz yapabilir.Sinema tarihinin en uzun soluklu serisi olan Star Wars evreninin sekizinci filmi yine büyük çarpışmaların ve savaşların merkezinde olacak.

Filmin yapımcılığını Lucas Film yapıyor. Ynetmen koltuğunda Rian Johnson var. Filmde Daisy Ridley, John Boyega, Mark Hamill, Domhnall Gleeson , Carrie Fisher, Laura Dern , Oscar Isaac, Gwendoline Christie ve Lupita Nyong'o gibi birbirinden ünlü isimler yer alıyor.

Star Wars The Last Jedi, 15 Aralık 2017 tarihinde vizyonda olacak.