'Steve Job' filminden ilk fragman

Efsanevi CEO'yu bu kez Michael Fassbender canlandırıyor.


Slumdog Millionare ile Akademi Ödülü alan ünlü yönetmen Danny Boyle 'un yönettiği yeni Steve Jobs filminin ilk fragmanı yayınlandı.

Teknoloji devi Apple şirketinin kurucusu ve 20yy.'ın deha isimlerinden olan Steve Jobs'un yaşam öyküsünü yeni bir perspektif ile beyazperdeye aktaracak filmin yönetmenliğini Oscarlı isim Danny Boyle' üstleniyor.

Apple kurucusu Steve Jobs‘ı bu kez Michael Fassbender ‘ın canlandırdığı yeni Steve Jobs filminin ilk fragmanı yayınlandı. Yapım aşamasından itibaren adından söz ettiren film, önümüzdeki Ekim ayında vizyona giriyor.

Filmde Fassbender’a Steve Wozniak rolünde Seth Rogen eşlik ediyor. Kate Winslet ise o dönem Mac ve NeXT ekibinin üyelerinden Joanna Hoffman olarak görünüyor. Filmin Jobs’ın hayatının 16 yılını 30 dakikalık üç bölümde anlatması bekleniyor. Her bir bölüm Apple’ın ürün lansmanlarının perde arkasını konu alıyor ve fragmanda da bu anlardan birini görüyoruz. Filmle ilgili henüz çok fazla detay paylaşılmadı ve fragmanın bu gizemi bozduğu pek söylenemez. Yine de Fassbender’ın Steve Jobs’ın fenomen siyah kazağı ve gözlükleriyle nasıl göründüğünü merak edenler fragmanı hemen izlemeli.

Ashton Kutcher da iki yıl önce çekilen Steve Jobs filminde efsane CEO'yu canlandırmış ancak geçer not alamamıştı.