Süheyl Uygur: 'Dizi izlemiyorum'

Süheyl Uygur, M1 Konya Alışveriş Merkezi'nde sevenleriyle buluştu.Süheyl Uygur , dizi izlemediğini ve dizilerde oynamayı düşünmediğini belirterek, kardeşi Behzat Uygur 'la yaptıkları programı zirvede tamamladıklarını söyledi.

Babasının sesini çok özlediğini belirten Uygur, “Ben çok eğlenceli bir babayım ama babam gibi değilim. O dönemin babaları daha otoriterdi. Bizim evde otorite eşim Burçin’dir. Eve girdiğim zaman ev lunapark gibi olur. Çocuklarım acıktıklarında annelerine değil, bana söylerler. İyi babayımdır, güzel babayımdır” dedi. Manken ve şarkıcıların oyunculuk yapmasının eleştirilmesiyle ilgili bir soruya “Oyunculuk kimsenin tekelinde değil” diye yanıt veren Uygur, dizilerde rol almayı düşünmediğini ve dizi izlemediğini söyledi. Uygur, “Geçmişte bir iki sit-com yaptık ama bizim kartvizitimizde tiyatrocu yazıyor. Diziler, eğlence programları, sinema mesleğimizin parçası ama bizim için önce tiyatro” açıklamasında bulunarak, “Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat çok iyi oyuncu. Tiyatroda olabilirler. Oyunculuk için asıl arena sahnedir. Tiyatrodan geçmeleri lazım” cevabını verdi.

Behzat'la zirvede bıraktık

Behzat Uygur’la birlikte yaptıkları ‘Şahane Pazar’ isimli programla bir döneme damga vuran Süheyl Uygur, “Son birkaç senedir Behzat’la birlikte televizyonlarda program yapma hevesimiz yok. Eğer ‘Şahane Pazar’ yapılacaksa iyi bir prodüksiyonla yapılmalı. Deneyenler oldu ama ‘Şahane Pazar’ın yerini tutmadı. Biz zirvede bıraktık” açıklamasında bulundu.