“Suicide Squad: Gerçek Kötüler” gişenin kahramanı

Film 267 milyon dolar hasılat yaptı.DC’nin anti-kahramanları “Suicide Squad: Gerçek Kötüler” ile, tüm dünyada 267 milyon dolar hasılat elde ederek, en yüksek Ağustos ayı açılış rekorunu kırdı. Açıklama Warner Bros. Pictures ’ın Dünya Dağıtım Başkanı Veronika Kwan Vandenberg, tarafından yapıldı.

5 Ağustos, Cuma günü vizyona giren “Suicide Squad: Gerçek Kötüler”,  sadece ABD’de vizyona girdiği hafta sonunda toplam 135.1 milyon dolar hasılat elde ederek, hem hafta sonunun hem de tüm zamanlarda Ağustos ayının şampiyonu oldu.

Uluslararası olarak, hafta sonunda ABD dışında vizyona girdiği 57 bölgede toplam, 132 milyon dolar hasılat elde eden “Suicide Squad: Gerçek Kötüler”, tüm zamanlarda en yüksek Ağustos ayı açılış rakamını elde ederek uluslararası olarak da rekor kırdı.

“Suicide Squad: Gerçek Kötüler”, 5 Ağutos’ta vizyona girdiği;İngiltere, Rusya, Brezilya, Avustralya, Meksika, Fransa ve İspanya’da  gişelerin hakimi oldu.

Önümüzdeki haftalarda Japonya, Almanya ve İtalya gibi önde gelen bölgelerde de vizyona girecek olan filmin başarısını devam ettirmesi bekleniyor.

“Suicide Squad: Gerçek Kötüler” Türkiye’de 12 Ağustos’ta 2D, 3D, IMAX 3D, Türkçe altyazılı ve Türkçe dublajlı seçenekleriyle vizyona girecek.