Şuursuz Aşk'ta geri sayım devam ediyor.

Ebru Şahin ve İsmail Hacıoğlu'nun işkence sahneleri çok konuşulacak.


İsmail Hacıoğlu ve Ebru Şahin 'in başrollerinde olduğu film Şuursuz Aşk'ın kamera arkası görüntüleri ortaya çıktı. Büyük bir aşkı anlatan filmdeki işkence sahneleri ise çok konuşulacağa benziyor.

Başarılı oyuncu Ebru Şahin ve İsmail Hacıoğlu'nun iki aşığı canlandırdığı dönem filmi Şuursuz Aşk'ın vizyon tarihi için geri sayım devam ediyor. Merakla beklenen filmin bazı sahnelerinin ortaya çıkması sonrası ise heyecan doruklara çıktı.

İşkence sahneleri olay oldu

1980 ihtilalinde geçen Şuursuz Aşk akıl hastanesinde geçen hüzünlü bir aşk hikayesini konu ediyor. Genç bir kadın olan Menekşe, akıl hastanesinde tedavi görmektedir. Gördüğü işkence sonrası akıl sağlığı bozulan Yusuf, gönderildiği akıl hastanesinde Menekşe ile tanışır. Yolları akıl hastanesinde kesişen Yusuf ile Menekşe arasında çok geçmeden bir aşk başlar. Beklenmedik zamanda Yusuf ile Menekşe'nin aşkına şahitlik etmeye başlayan darbe yılları aşkın sevginin önünde hiçbir engelin olmayacağını bir kez daha ortaya koyuyor.

20 Aralık 2019'da vizyona girecek olan Şuursuz Aşk'ın yönetmenliğini ve senaristliğini Umut Ertek 'in üstlendiği 'Şuursuz Aşk' filminin oyuncu kadrosunda İsmail Hacıoğlu, Ebru Şahin, Burcu Kara , Tuncer Salman , Ruhi Sarı , Ali Buhara Mete , Seher Terzi ve Emir Benderlioğlu gibi isimler yer alıyor.