Şuursuz Aşk'tan ilk afiş!

İsmail Hacıoğlu başrollü dram filmi Şuursuz Aşk'ın ilk afişi görücüye çıktı.


1980 ihtilalinin olduğu yıllarda Menekşe ile Yusuf'un sıradışı ve etkileyici aşk hikayesini konu alan dram filmi Şuursuz Aşk'tan ilk afiş meraklılarının beğenisine sunuldu.

Şeddadi Yapım tarafından çekilen filmin yönetmenliğini ve senaristliğini Umut Ertek 'in üstlenirken başrolleri Vali, Kabadayı, Sınav, Ayla ve Kafes gibi yapımlarda başarıyla yer alan İsmail Hacıoğlu ve İstanbullu Gelin ve Hercai gibi dizilerin sevilen oyuncusu Ebru Şahin paylaşıyor.

İkiliye diğer rollerde ise Burcu Kara , Tuncer Salman , Ruhi Sarı , Seher Terzi, Ali Buhara Mete , Cansu Fırıncı ve Emir Benderlioğlu gibi isimler eşlik ediyorlar.

Doğuştan zihinsel engeli olan Yusuf, siyasetten asla anlamamakla beraber hiçbir siyasi hareketin içinde bulunmamıştır. Tek derdi simit satıp annesine ekmek götürmektir. Bir gün yine her zamanki gibi simit satmaya başlar. Polis devrimci gençleri kovalarken Yusuf da o karambolde göz altına alınır. Gözünü açtığında hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır ve hayatı bambaşka bir hal alacaktır. Yoğun dayak ve işkence dolu saatlere maruz kalan Yusuf, neredeyse reflekslerinin tamamını kaybetmiştir. Yusuf'un suçsuz olduğu anlaşıldığında ise artık çok geçtir.

Şuursuz Aşk, 20 Aralık'ta vizyonda olacak.