Sweet Tooth'tan Türkçe kareler!

DC uyarlaması Sweet Tooth'tan Türkçe afiş ve alt yazılı fragman geldi.


Netflix, DC çizgi romanından uyarlanan Sweet Tooth'un Türkçe posterini ve alt yazılı fragmanını paylaştı.

Jeff Lemire'ın DC çizgi roman serisinden uyarlanan Sweet Tooth'un yürütücü yapımcılığını Jim Mickle , Beth Schwartz , Robert Downey Jr. , Susan Downey , Amanda Burrell ve Linda Moran üstleniyor.

Jim Mickle, Toa Fraser ve Robyn Grace 'in yönettiği dizinin senaryosunu Jim Mickle, Beth Schwartz, Christina Ham ve Jeff Lemire'nin kaleme alırken, başrolleri ise Nonso Anozie , Christian Convery , Stefania LaVie Owen , Dania Ramirez ve Adeel Akhtar paylaşıyor.

On yıl önce yaşanan 'Büyük Çöküş' dünyanın altını üstüne getirerek gizemli bir şekilde 'melezlerin' ortaya çıkmasına yol açar. Bebekler yarı insan, yarı hayvan olarak doğmaya başlar. Melezlerin virüsün sonucu mu yoksa sebebi mi olduğundan emin olamayan birçok insan korkuya kapılarak onları avlar.

Gözlerden uzaktaki orman evinde güvenli bir şekilde on yıl yaşayan Gus adlı melez bir geyik-çocuk, beklenmedik şekilde Jepperd adlı yalnız bir gezginle arkadaşlık kurar. Bu ikili, Amerika'dan geriye kalan topraklarda olağanüstü bir maceraya çıkarak Gus'ın kökeni, Jepperd'ın geçmişi ve yuva denen şeyin gerçek anlamı hakkındaki sorulara yanıt arar. Ama onların hikâyesi beklenmedik müttefiklerle ve düşmanlarla doludur. Gus kısa süre içinde ormanın dışındaki yemyeşil ve tehlikeli dünyanın hayal dahi edemeyeceği kadar karmaşık olduğunu öğrenir.