Tarantino, Al Pacino'yu İstiyor!

Quentin Tarantino, yeni filminde Al Pacino ile çalışmak istiyor.


Beyazperdenin dahiyane yönetmeni Quentin Tarantino , kadrosunda Leonardo Di Caprio’nun da yer alacağı yeni filminde Al Pacino ile çalışmak istiyor. 

Quentin Tarantino, Manson cinayetlerini konu alan filmine dair yeni gelişmelerle seyircinin nabzını yokluyor. 1969 yılına davet eden Tarantino, yapımın senaryosunda Roman Polanski ’nin eşi Sharon Tate’in ölümüne odaklanıyor.

Yönetmen kendine has tarzını pek çok yıldız oyuncuyu bir araya getirerek şekillendirmeye devam ediyor. Leonardo DiCaprio ‘nun kamera karşısına geçeceği filmde; Margot Robbie , Tom Cruise ve Brad Pitt ‘in yer alacağına ilişkin söylentilerin ise ardı arkası kesilmiyor. Görünüşe göre yönetmenin filmin kadrosuna almayı planladığı son isim Al Pacino.

Quentin Tarantino, Son Filminde Al Pacino ile Çalışmayı Düşünüyor

Oyuncunun Tarantino’nun bu isteğine kayıtsız kalma olasılığı düşük tabii. Zira başarılı filmlere imza atarak sektör üzerinde kalıcı bir iz bırakan yönetmen gittikçe ikonikleşiyor. DiCaprio dışındaki oyuncuların söz konusu haberlere ilişkin bir değerlendirmesi yok. Ancak Robbie bir Tarantino filminde boy göstermeyi arzuladığını ifade etti. Hollywood basamaklarını hızla tırmanan oyuncunun, yönetmeni geri çevirmeyeceği aşikâr. Elbette programı izin verdiği sürece. Cruise ve Pitt’in anlaşmaya varması biraz zor olabilir.

Gelecek dönemde Doug Liman 'ın yönetmen koltuğunda oturduğu Luna Park, Mission Impossible 6 ve Top Gun: Maverick gibi filmlerle meşgul olan Cruise’un Tarantino’nun teklifini reddetmesi ihtimaller dahilinde. Pitt’in Inglourious Basterds sonrası, yönetmene sıcak yaklaşacağı kesin. Yapımın çekimlerine başlanmasına aylar var. O zamana dek kadrosunun netleşeceğini söylemek mümkün. (Kaynak: Filmflovers.com)