Taskmaster karakter posteri yayınlandı!

Black Widow’ın ana kötü karakterinin kostüm tanıtımı yapıldı.


Marvel Studios, Black Widow’un kötü karakterinin posterini yayınladı. Kostümü inceleyen hayranlar çizgi romandan daha başarılı bulduklarını açıkladı. Avengers: Endgame’de ölen Romanoff karakterinin özüne ve geçmişine odaklanan filmde Scarlett Johansson ’ı son kez Natasha Romanoff olarak göreceğiz. 

Civil War ve Infinity War arasındaki zaman diliminde geçen filmde Taskmaster (ana kötü karakter) daha da güçlenmiş olarak karşımıza çıkacak. Taskmaster’ın karakter gücü, karşısındakinin hareketlerini ve güçlerini birebir kopyalayabilmesi. Black Widow’un güçlerini kopyalayabileceği için, Taskmaster’ı epey güçlü bir kötü olarak görebiliriz. Ayrıca, karakterin çizgi romandaki gibi vibranyum kalkana sahip olacağı da posterle doğrulanmış oldu.

Scarlett Johansson'a eşlik edecek oyuncular arasında Florence Pugh , Rachel Weisz ve David Harbour gibi gözde isimler bulunuyor.

Black Widow, Marvel Sinematik Evreni için önemli bir dönüm noktası. Evrenin 4. fazının ilk filmi olacak Black Widow, Disney+ dizileriyle birlikte yeni bir dönem başlatacak. 

Filmin yönetmenliğini Berlin Syndrome ve Somersault filmlerinden tanıdığımız Cate Shortland üstleniyor. Senaryoda ise The Hustle ve TimER gibi filmlerde imzası bulunan Jac Schaeffer bulunuyor.

Marvel Studios tarafından tanıtımı yapılan film 1 Mayıs 2020 tarihinde sinemalardaki yerini alacak.