'Tatil Zamanı' 14 Ağustos'ta sinemalarda

Eğlenceli bir komedi bizi bekliyor.Griswolds'un bir sonraki nesli yine iş başında.  New Line Cinema ’nın, başrolünü Ed Helms (“The Hangover” serisi) ve Christina Applegate 'in (“Anchorman” dizisi) paylaştığı “Tatil Zamanı/Vacation” adlı filmi aileyi bir başka talihsiz yolculuğa çıkarıyor. Film Jonathan Goldstein ve John Francis Daley 'nin ilk yönetmenlik denemesi.

Babasının ayak izlerinden giden ve çok ihtiyaç duyulan bir aile kaynaşması uman yetişkin Rusty Griswold (Helms) , eşi Debbie'yi (Applegate) ve iki oğlunu Amerika'nın 'en sevilen aile eğlence parkı' Walley World'e sürpriz bir geziye götürür. Ne ters gidebilir ki?

Oyuncu kadrosunun diğer önemli isimleri arasında Rusty’nin oğulları James ve Kevin rollerinde Skyler Gisondo (“Night at the Museum: Secret of the Tomb”, “Hard Sell”) ve Steele Stebbins (“A Haunted House 2”) :Rusty'nin sinir bozucu derecede başarılı eniştesi Stone Crandall rolünde Chris Hemsworth (“Thor” filmleri) :Stone’un eşi, Rusty’nin kız kardeşi Audrey rolünde Leslie Mann (“The Other Woman”) :ve klasikleşmiş “Tatil Zamanı/Vacation” komedilerinden tanıdığımız Ellen ve Clark Griswold rollerinde Beverly D’Angelo ve Chevy Chase bulunuyor.

Goldstein ve Daley (“Horrible Bosses”, “Cloudy with a Chance of Meatballs 2”) , John Hughes 'un karakterlerine dayanarak senaryoyu kaleme aldılar. 

Film Türkiye'de 14 Ağustos'ta sinemalarda olacak.