“Tatlım Tatlım”ın afiş ve fragmanı yayınlandı

Mart ayı Tatlım Tatlım'la neşelenecek.Başrollerini, Aylin Kontente , Büşra Pekin , Gupse Özay , Şebnem Bozoklu , Bülent Emrah Parlak , Çağlar Çorumlu , Fatih Artman ve  Serkan Keskin’in paylaştığı ve Yılmaz Erdoğan’ın yazıp yönettiği BKM filmi “Tatlım Tatlım”ın afiş ve fragmanı hazır.

Hem romantik hem komik

İlişkilerin çeşitli aşamalarında yaşananları kadın ve erkek ekseni üzerinden eğlenceli bir dille anlatan, kendilerini olayların akışına bırakmış dört çiftin hikayesi “Tatlım Tatlım”ın ilk teaserı yayınlandığı günden beri sinemaseverler tarafından büyük merak uyandırdı.
 
Fanlardan fragman baskısı 

Fragmanının çıkmasını dört gözle bekleyen hayranları filmin oyuncularının sosyal medya hesapları altına fragmanın ne zaman yayınlanacağına dair yazdıkları yorumlarla oyuncuları mesaj yağmuruna tuttu.
Beyazperdede yaşanacak kahkaha tufanının habercisi olan fragman ilk olarak BKM’nin sosyal medya ve YouTube hesapları üzerinden yayınlandı. 

“Sizin aşka işiniz yok mu? ”

Afişi de hazırlanan film şimdiden sinemaseverlerin radarına girdi… 
Aylin Kontente ve Bülent Emrah Parlak, Büşra Pekin ve Çağlar Çorumlu, Gupse Özay ve Fatih Artman, Şebnem Bozoklu ve Serkan Keskin’in çift olarak yer aldığı film, afişinde de yer alan slogan gibi “Sizin Aşka İşiniz Yok Mu? ” dedirtecek. “Tatlım Tatlım” 17 Mart’ta sinemalarda…