Terminatör'den yeni görseller!

Bilim-kurgu filmi Terminatör: Dark Fate'ten yeni kareler paylaşıldı.


İlk kez 1984 yılında yayınlanan filmle dünya çapında hayran kitlesi edinen ve günümüze kadar farklı isimlerle 7 devam filmi çekilen Terminatör'ün dokuzuncusu olan yeni nesil film Terminator: Dark Fate'ten yeni kareler yayınlandı.

Yönetmenliğini Tim Miller 'ın yaptığı ve senaryosunu da Tim Miller ile birlikte David Ellison 'un kaleme aldığı Terminator: Dark Fate'ten yayınlanan karelerde Schwarzenegger, Davis, Hamilton'ın yanı sıra Gabriel Luna , Diego Boneta ve Natalie Reyes yer alıyor.

The Terminator olarak Arnold Schwarzenegger ve Sarah Conor olarak karşımızda olacak olan Linda Hamilton serinin yeni filmi geri döndüler. Filmin oyuncu kadrosuna Blade Runner 2049, Black Mirror ve Halt and Catch Fire yapımlarından aşina olduğumuz Mackenzie Davis ; Before I Fall, Rock of Ages gibi yapımların başarılı oyuncusu Diego Boneta ve 2091, Lady, La Vendedora de Rosas dizilerinde de rol alan  Natalia Reyes gibi oyuncular katılıyor.

Filmde Mackenzie Davis suikastçi asker; Gabriel Luna Terminator; Natalie Reyes Dani Ramos ve Diego Boneta ise siber kıyameti durdurmaya çalışan insanlardan biri rolünde yer alıyor.

Filmin Türkiye sinemalarındaki vizyon tarihi 31 Ekim 2019 olarak planlanıyor.