The Addams Family'den yeni fragman!

Animasyon filmi The Addams Family'den dublajlı yeni fragman paylaşıldı.


Animasyon uyarlaması Addams Ailesi / The Addams Family filminden Türkçe dublajlı yeni bir fragman yayınlandı. Daha önce gerek sinema filmi ve gerekse TV dizisi olarak birçok kez karşımıza çıkan ve çok sevilen Addams Ailesi şimdi de animasyon filmi seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor.

Yönetmenliğini Conrad Vernon ve Greg Tiernan ikilisinin üstlendiği filmin orijinal seslendirme kadrosunda Oscar Isaac , Charlize Theron , Allison Janney , Chloë Grace Moretz gibi isimler yer alıyor.

Kendilerine has gariplikleri ve tekinsizlikleriyle 'alelade' insanların arasına karışmak durumunda kalan Addams Ailesi'nin hikayesinin anlatıldığı filmin konusuna gelince...

Kocasına ve çocuklarına kendini adamış bir kadın olan Morticia, ailesini bir arada tutan soluk tutkaldır. Güler yüzlü, kötücül ve tutkulu bir şekilde karısına aşık olan aile babası Gomez, her zaman girişimci ruhunu korumaktadır. Ailenin çocukları ise uzun örgülü saçları ve iğneleyici mizahı ile zeki genç kız Wednesday ve bulabileceği en büyük tehdit ve tehlikelerin peşinden koşan 10 yaşındaki Pugsley'dir. Ancak evin bireyleri bunlarla sınırlı değildir.

Ailenin çılgın amcası Fester iyi huylu, neşeli ve her şekilde kargaşaya yol açabilirken, Büyükanne ise çok sevdiği torunlarına yarasalar ve kafatasları gibi şekiller vererek pişirdiği şekerli kurabiyeler yapmaya bayılmaktadır. Aile yaklaşan kutlamaları için hazırlıkların ortasındayken, Margaux Needler ortaya çıkar. Margaux Needler sevilen bir reality-show programının kraliçesidir ve banliyö tipi pastel mükemmelliğe kendini adamıştır ve muhtemelen ortalığı karıştıracaktır.

ABD'de Cadılar Bayramı arifesinde gösterime girecek olan Addams Ailesi, Türkiye'de ise 13 Aralık 2019'da vizyona girecek.