The Hitman’s Bodyguard’dan yeni fragman geldi

Aksiyon filmi The Hitman’s Bodyguard’ın yeni fragmanı yayınlandı.


Sinema dünyasının iki idolü Samuel L. Jackson ve Ryan Reynolds ’ın başrollerini paylaştığı aksiyon filmi The Hitman’s Bodyguard’dan yeni fragman seyirciyle buluştu.

Filmin yönetmeni Partick Hughes, 2014 yılındaki The Expendables 3 filmiyle aksiyonda başarılı bir kariyer çizeceğinin sinyallerini vermişti. Sektörde yeni olmasına rağmen birbirinden başarılı oyuncularla çalışma fırsatı yakalayan Hughes, The Hitman’s Bodyguard’da Ryan Reynolds, Gary Oldman , Samuel L. Jackson ve Salma Hayek gibi isimleri bir araya getirdi.

The Hitman’s Bodyguard’dan Yepyeni Bir Fragman!

Filmin konusuna gelince;Michael Bryce (Ryan Reynolds) , dünyanın en başarılı korumasıdır ve korumak zorunda olduğu yeni ve ilginç bir müşterisi vardır: Uluslararası Adalet Divanı'nda yargılanacak bir tetikçi! İkili kişiliklerindeki ve hayata bakış açılarındaki farklılıkları bir kenara koyup, zamanında ve sağ salim mahkemede olmak için güçlerini birleştirirler.

Konu çok ilgi çekmese hatta sıradan görünse de, usta oyuncuların varlığı filmi sinemada izlemeye değer. Fragmandan anlaşıldığına göre, hikaye seyirciyi aksiyon sahneleri arasında güldürmeyi amaçlıyor.

Kaçırılmaması gereken film olan The Hitman’s Bodyguard 18 Ağustos’ta vizyonda.

Önemli bir not: Filmin yapımcıları David Ellison ve Dana Goldberg , 2018 yılında vizyonda olması ve seyircinin aklını başından alması beklenen, başrollerini Tom Cruise ve Rebecca Ferguson 'ın paylaştığı Mission: Impossible 6 filminin de yapımcılığını üstlenmişler.