The Last Five Years'tan İlk Fragman Geldi

The Last Five Years filminden ilk fragman geldi.Richard LaGravenese yönetmenliğindeki   The Last Five Years filminden   ilk fragman geldi.

Dram soslu bir müzikal olan   The Last Five Years filminin ilk fragmanı sinemaseverlerin beğenisine sunuldu. Paris, Seni Seviyorum, Özgürlük Yazarları ve Not: Seni Seviyorum gibi filmlere imzasını atmış olan Richard LaGravenese'nin yönetmen koltuğuna oturduğu filmin senaryosu da kendisine ait.

Aklı Havada, Şansa Bak, Pitch Perfect, Akşamdan kalanlar gibi filmlerde boy gösteren, aynı zamanda ünlü bir şarkıcı olan Anna Kendrick ile Jeremy Jordan 'ın başrollerini paylaştığı film, Jamie ile Cathy'nin ilişkisinin 5 yıllık sürecini anlatıyor. Fırsatlar şehri olan New York'ta kariyerinde yükselişe geçmiş olan Jamie Wallerstein, umut vaat eden bir yazardır. Cathy Hyatt ise oyunculuk mesleğinde sorunlar yaşayan bir aktristir. Jamie son romanıyla başarı basamaklarını bir bir çıkarken, Cathy ise tam tersini yaşamaktadır. Şöretin farklı kulvarında olan ikilinin ilişkisi zorlu bir testten geçmektedir.