The New Mutants'ta belirsizlik!

Vizyon tarihi sürekli ertelenen The New Mutants'ta belirsizlik hakim.


Vizyon tarihi konusunda sürekli bir belirsizlik yaşayan X-Men spin-off filmi The New Mutants hakkında yeni bir bilgi paylaşıldı.

İlk başta 13 Nisan 2018'de vizyona gireceği açıklanan film hakkında sinema çevrelerinde yeniden çekilmesi gereken sahnelerin henüz çekil-e-mediği ve bu nedenle Ekim 2018'den Ağustos 2019'a ertelenen vizyon tarihinin bir kez daha ertelenebileceği hatta vizyona girmeden Hulu, Amazon ya da Disney+ gibi bir platformda yayınlanabileceği söylentileri konuşulmaya devam ediyor.

The New Mutants 1982 yılında aynı isimle yayınlanan X-Men çizgi romanlarından beyaz perdeye uyarlandı. Chris Claremont ve Bob McLeod 'un yaratıcısı olduğu çizgi romanlar, bir grup genç mutantın eğitimden geçirilmelerini konu ediniyor. Çizgi roman hakkında yapılan tanımlamaya göre filmin gençlik filmlerinin usta yönetmeni John Hughes ile korku romanı ustası Stephen King 'in birleşimi olması bekleniyor.

Filmin oyuncu kadrosunda Game of Thrones'un yıldız oyuncusu Maisie Williams , Split ve Glass filminin beğenilen yüzü Anya Taylor Joy, Stranger Things'in ilgi çeken isimlerinden Charlie Heaton , The Originals dizisinden hatırladığımız Blu Hunt, Trinkets dizisinden tanıdığımız Henry Zaga 'nın yanı sıra Antonio Banderas , Alice Braga , Happy Anderson gibi isimler yer alıyor.

İlk başta Ekim 2018'de vizyona girmesi beklenen The New Mutants'in vizyon tarihi bazı sahnelerin yeniden çekilebilmesi için 2 Ağustos 2019 tarihine ertelenmişti. Filmin vizyon tarihi konusu belirsizliğini korusa da yapım şirketi tarafından henüz bir erteleme kararı alınmadı.